Rowery elektryczne miejskie

 

Rowery elektryczne Warszawa sklepmotto:
"Patefon ulegnie w przyszłości takim przeobrażeniom, że będą mogli słuchać go cykliści."

 

Charles Pathè - francuski przemysłowiec, wynalazca patefonu

 

 

 

 motto:
"Nie będziemy sprzedawać rowerów pancernych Bundeswehrze"

                      
parodia przemówienia Władysława Gomułki, autor prawdopodobnie Andrzej Szpotański

 


Rowery elektryczne miejskie

 

Miejskie rowery elektryczne to bardzo dogodny codzienny środek transportu w zatłoczony m mieście. Dojedziesz wszędzie szybciej, taniej, bez zmęczenia, bez stania w korkach czy tłoku w miejskiej komunikacji. Przejechanie 100 km czyli ca. tydzień jazdy do pracy kosztuje Cię mniej niż 1 zł.

                                                                                                                                                                                                              Dojedziesz do pracy tanio, wygodnie i razem z żoną lub mężem


Rowery miejskie EcoBike

EcoBike jest  jednym  z pierwszych  producentów tego typu sprzętu w Polsce. Firma ma 25-letnie  doświadczenie na rynku rowerów elektrycznych oraz jest jedną z największych firm tej branży w Polsce, czego efektem są  tysiące sprzedanych rowerów oraz klienci z całej Europy.
EcoBike to polska firma
, powodzeniem promuje rowerowy styl życia. Rowery elektryczne EcoBike cechuje precyzja wykonania oraz nowoczesność zastosowanych materiałów i rozwiązań technologicznych.

 


 

Rowery miejskie Geobike

Geobike to polska marka dedykowana tylko rowerom elektrycznym.
Kolekcja Geobike to ponad 20 modeli rowerów elektrycznych, od składanego roweru na kołach 16’’, poprzez rowery miejskie, trekkingowe, szosowe aż po stylowe elektryczne fatbike. Wszystkie modele posiadają aluminiowe ramy zaprojektowane specjalnie pod rowery elektryczne, wyposażone są w  starannie dobrany osprzęt i podzespoły oraz w nowoczesne baterie w technologii litowo-jonowej.
Rowery elektryczne Geobike produkowane są przez zakłady posiadające certyfikaty kontroli jakości ISO 9000. Wszystkie modele Geobike posiadają certyfikaty CE i badania na zgodność z normą europejską  EN15194.


 

Rowery miejskie elektryczne
Rower miejski elektryczny GeobikeNie stoimy w korkach i nie płacimy za parkingi, nie szukamy miejsc do parkowania.
Jadąc na rowerze, mamy bliższy kontakt z miastem, łatwiej nam załatwić wiele spraw "po drodze". Jazda na rowerze elektrycznym kosztuje ok. 20-30 zł miesięcznie przy codziennej jeździe ok. 50 km.
A co z pogodą - jak jechać gdy pada deszcz - mamy w ofercie specjalne peleryny do jazdy na rowerze - doskonale chronią.
W zatłoczonym mieście często na rowerze dojedziesz znacznie szybciej niż samochodem.

 

 


Elektryczne rowery miejskie

          


Rower miejski holender elektryczny Geobike Amsterdam

Rower miejski holenderka elektryczny Geobike AmsterdamModel Amsterdam to esencja klasycznego holendra - roweru miejskiego.
Elegancka holenderka to rower dla ludzi którzy cenią piękno i styl. Idealny na wypady do miasta, dojazd do pracy lub szkoły. Rozłożysta klasyczna kierownica oraz pełna elegancka osłona łańcucha i tylnego koła sprawiają, iż nikt nie ma wątpliwości, ze mamy do czynienia ze znakomitym odwzorowaniem najbardziej klasycznych holenderskich rowerów.
Silnik 250 W umieszczony jest w przedniej piaście, kontroler LED o trzech trybach pracy. Na kontrolerze znajduje się wskaźnik naładowania baterii oraz włącznik przedniego światła. Przednia klasyczna lampa wyposażona jest w nowoczesne żarówki LED.
Wygodne siodło z dodatkowym odblaskiem, piękny klasyczny duży dzwonek o niepowtarzalnym brzmieniu oraz centralna nóżka w starym stylu dopełniają całości.
Rower wyposażony jest w 3-stopniową przerzutkę Shimano Nexus której przełożenia dobieramy za pomocą obrotowej manetki.
Przednie koło hamowane jest za pomocą hamulca typu V-brake, tylne  tzw rewersem czyli systemem hamowania tylnego koła poprzez ruch pedałów do tyłu
Cena 3499 zł 
Ten rower możesz zakupić na miejscu lub w sklepie internetowym  > Geobike Amsterdam


Rower miejski elektryczny Ecobike Basic Nexus 28", rama 17" 2019

Ecobike Basic to wygodny rower miejski rower elektryczny. Silnik 250W umieszczony w tylnym kole, osiąga prędkość do 25 km/h. Rama 17” aluminium, koła 28” Bateria na bagażniku 7,8-16 Ah, zależnie od pojemności baterii zasięg 25-160 km. Sterowanie wspomaganiem umożliwia wyświetlacz LED - 3 tryby wspomagania, prosty w obsłudze. Rower wyposażony jest w 3-stopniową przerzutkę Shimano Nexus której przełożenia dobieramy za pomocą obrotowej manetki. Konstrukcja roweru jest idealna do jazdy po mieście. Geometria ramy sprawia, że na rower wsiada się wygodnie jeździ w wyprostowanej pozycji.

Cena 4499 zł 
Ten rower możesz zakupić na miejscu lub w sklepie internetowym  > Ecobike Basic Nexus 28


 

 

 

Aktualną ofertę miejskich rowerów elektrycznych prezentujemy na naszej nowej stronie internetowej https://nordic-sport.pl/rowery-elektryczne-2/rowery-miejskie-elektryczne/

Zapraszamy również na naszą nową stronę internetową www.nordic-sport.pl

Znajdą tam Państwo naszą ofertę na rowery elektryczne oraz silniki do transformacji rowerów na e-bike. Ważną częścią oferty są także torby i sakwy rowerowe.
Nasza zimowa specjalność to narciarstwo biegowe, w ofercie narty biegowe sportowe, turystyczne i backcountry przeznaczone na trudne warunki.  Oczywiście buty i wiązania oraz kije do narciarstwa biegowego a także akcesoria i odzież na narty biegowe. W ofercie także nartorolki, kije nordic walking i kije trekkingowe.

motto:
"Elektryczność jest tak łatwa do regulowania, a potrzebna aparatura tak mało kosztowna, że można to stosować jako siłę napędową do niezliczonych celów."   |
                                                                                                                   Thomas Alva Edison


miejski rower elektryczny

W zatłoczonym mieście rower elektryczny jest bardzo efektywnym środkiem transportu


Trochę z historii rowerów

Rowerzyści nie zawsze byli mile widziani, zwłaszcza w mieście. Pierwsze rowery, lub może lepiej je nazwać hulajnogi podobne do rowerów powstały około 1816 roku. Związane to było z wybuchem wulkanu Tambora w Indonezji 10 kwietnia 1815 r. Z wulkanu wydobyło się ok. 100 km³ materiału wulkanicznego, słup wybuchu osiągnął wysokość 44 km. Wybuch był słyszany w promieniu ponad 2000 km. Popiół wulkaniczny został rozrzucony w promieniu 1300 km. Najdrobniejsze frakcje popiołu unosiły się w atmosferze jeszcze przez wiele miesięcy, okrążając kulę ziemską i znacząco ograniczając natężenie promieniowania słonecznego. Rok 1816 przeszedł do historii pod nazwą "Roku bez lata". Zanotowano wówczas obniżenie się temperatur i znaczny spadek plonów zbóż w tym także owsa będącego paszą dla koni. Wówczas zaczęły powstawać owe drewniane konie na kołach które miały zastąpić prawdziwe konie. Hodowcy koni, kowale, handlarze końmi, sprzedawcy paszy i weterynarze widzieli w nich zagrożenie swojego bytu. Stąd zdarzały się napaści na pierwszych cyklistów. 

Rowery sklep w Warszawie

Farmer tłumaczy cykliście, iż  nie jest zadowolony, że ten nie kupuje owsa.

rowery sklep w Warszawie

Weterynarz i kowal wyjaśniają rowerzyście, że nie jest mile widziany w tej okolicy.

Rowery sklep

 Jazda nie była zbyt łatwa ale za to jaka prosta konstrukcja.

Rowery sklep warszawa

Niewątpliwie jazda na rowerze cieszyła nie mniej niż dziś.


 


 

A problem z patefonem i cyklistami został rozwiązany bardzo szybko.