Rowery BH BIKES

O firmie BH Bikes

BH Bikes to hiszpańska marka rowerowa działająca już od 1909 roku. BH Bikes w swojej ofercie posiada szeroką gamę rowerów szosowych (z wagą już od 5,3 kg !), bardzo wygodnych rowerów trekkingowych, profesjonalnych rowerów hard tail, full suspension (z opatentowanym systemem split pivot) oraz jedną z największych kolekcji rowerów elektrycznych od miejskich poprzez turystyczne, krosowe, MTB  po szosowe!  

Od początku istnienia czyli 1909 roku, BH mocno pracowało nad innowacją, projektowaniem i produkcją lekkich, zwinnych i niezawodnych rowerów, które mogą być dostosowane do potrzeb i wymagań każdego rodzaju klientów. Pełna gama rowerów, od używanych w mieście jako środek lokomocji po najwyższej klasy rowery wyścigowe, nie zapominając o weekendowych użytkownikach i turystach rowerowych.  

BH Bikes produkuje badzo szeroką gamę rowerów wśród ktorych znajdziemy:

Rowery szosowe:
AERO, RACE, ENDURANCE, TRIATHLON, CYCLOCROSSS, ADVENTURE

MTB:
ENDURO, TRAIL, XC, FAT BIKE, SPORT

Rowery miejskie"

klasyczne, składane 

Rowery turystyczne:

Rowery krosowe:

Rowery elektryczne:
Niemal każdy rower z kolekcji BH BIKE ma swój odpowiednik w wersji elektrycznej.


BH towarzyszy dzieciom w ich pierwszych doświadczeniach rowerowych,  licznym entuzjastom spędzania wolnego czasu na  rowerach i gigantom świata rowerowego takim jak Gustave Deloor, Alvaro Pino, Fede Etxabe, Eneko Llanos, Julie Bresset i Nikola Spring, którzy stworzyli swoje legendy na naszych rowerach.